Niaj Produktoj

Fibra Optika Kablo

Fibra optika kablo, ankaŭ nomata optika fibra kablo, estas aro uzata por transdoni informojn per lumaj pulsoj. Fibra optika kablo estas konstruita el unu aŭ pluraj fibraj optikaj fibroj, plifortigitaj kaj protektitaj per speciala materialo por havi bonajn fizikajn ecojn dum telekomunikadaj liniaj konstruoj.

Optika fibro estas teknologio, kiu permesas lumon veturi laŭ maldikaj vitraj tuboj. Vitraj tuboj havas specialan diametron, kutime 9/125 por unudirektaj ligoj. Fibroj produktitaj per malsamaj teknologioj garantias indikitan fleksan radiuson de tubo de normoj G652D, G657 A1, G657 A2. Fibraj kernoj estas inkitaj per malsamaj koloroj, kiuj faciligas la ligon dum kablokernoj.

Jera havas diversajn kablojn, kiuj dependas de aplika areo, kiel:
1) Ĉefa linio fibra optika kablo
2) FTTH-faliga optika kablo
3) Interna distribua fibra optika kablo
4) Dukta fibra optika kablo
Malsamaj specoj de kablo konsistas el malsamaj eroj kaj estas uzataj por malsamaj aplikoj. Iuj aplikaĵoj petas akvorezistan, altan mekanikan forton, rezisteman al UV kaj ni plifortigas iom da materialo (ŝtala drato, RFP, aramida fadeno, ĵeleo, PVC-tubo ktp) en kablo por plibonigi ĝian rendimenton.

Jera sukcese integris fibran optikan kablan solvon por konstruado de retoj GPON, FTTx, FTTH. Nia optika kablo povas esti aplikata sur itineroj de centra buklo aŭ lastmejla por industriaj konstruaĵoj, fervojaj kaj vojaj transportoj, industriaj konstruaĵoj, dataj centroj kaj ktp.

Nia kablo estis konfirmita en laboratorio de fabriko aŭ tria laboratorio, inspektado aŭ testo inkluzive de enmetaj perdoj kaj revenaj perdoj, streĉa rezista testo, temperaturo kaj humida bicikla testo, UV-maljuniĝa testo kaj ktp, kiuj estas laŭ la normoj de IEC-60794, RoHS kaj CE.

Jera ofertas ĉiujn rilatajn pasivajn optikajn retajn distribuajn akcesoraĵojn kiel ekzemple: fibra optika kablokrampo, fibraj optikaj paktoŝnuroj, fibraj optikaj splisaj fermiloj, fibra optika fina skatolo ktp.

Bonvolu bonvolu kontakti nin por estontaj informoj!